Karrier > Független biztosítás közvetítő

Független biztosítás közvetítő munkakör alkalmazotti vagy vállalkozói jogviszonyban

Lakossági és vállalati biztosítások, megtakarítások értékesítéséhez üzletkötő munkatársakat keresünk Zala megye teljes területéről, de elsősorban Zalaegerszegen található független alkuszi irodáinkba! A munka bejelentett alkalmazotti munkaviszonyban, de akár vállalkozói jogviszonyban is végezhető.

Főbb feladatok, munkák:

Értékesített termékek:

Egyéb kiegészítő jelleggel, akár tippadóként is végezhető tevékenység:

Szükséges iskolai végzettségek a biztosítások közvetítéséhez:

Személyi elvárások / feltételek:

Szükséges tárgyi feltételek:

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, de nem feltétel:

Miért éri meg minket választani? Amit kínálunk:

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a horvath.jozsef@h-kontakt.hu e-mail címre küldje el.

Kérdéseit Horváth Józsefnek teheti fel: 06-30-9373-789

H-Kontakt Group KFT.
8900 Zalaegerszeg Tompa Mihály utca 1-3.